Aktualności

KREATYWNE PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT – WARSZTATY DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Zapraszamy na cykl warsztatów kreatywnych stworzonych specjalnie dla dorosłych, W przyjemnej atmosferze, w blasku światełek, przy magicznej melodii świątecznych piosenek, przy kubku aromatycznej herbaty.

 

3 listopada – KALENDARZ ADWENTOWY

Co roku marzymy, że stworzymy coś samodzielnie dla naszych dzieci, żeby sprawić im trochę frajdy i zabawy, co zapamiętają zawsze. Potem brakuje czasu, materiałów i pomysłu. Zapraszamy Was serdecznie na zajęcia,  żebyśmy stworzyli te kalendarze już teraz! Mogą być to ozdobione i zawieszone torebki, domki z kartonu czy jeszcze coś innego. Zainspirujmy się pięknymi, świątecznymi materiałami, a potem już tylko uzupełniamy środek, na co też zostanie sporo czasu, a w trakcie pracy możemy porozmawiać o tym, co mogłoby się tam znaleźć, żebyśmy mogli w spokoju przygotować się do Świąt.

 

10 listopada –  KARTKI ŚWIĄTECZNE

Na warsztatach zaproponujemy Wam proste sposoby na zrobienie kartek własnoręcznie tak, by wyglądały wyjątkowo i były prawdziwie Wasze – wykonane z miłością i dbałością. Nic tak nie cieszy, jak chwila w której wykonujemy coś myśląc o drugiej osobie. Podarujmy naszym bliskim takie wspaniałe upominki, dorzucając małą ozdobę świąteczną, którą wykonamy na kolejnych zajęciach.

 

17 listopada – OZDOBY CHOINKOWE

Warsztat wspaniałych, nowoczesnych ozdób choinkowych, prostych i minimalistycznych. W trakcie zajęć spróbujemy z pomocą kartonu, białych pisaków i kolorowych sznureczków wykonać ozdoby, które mogą zawisnąć na choince lub z dołączoną etykietką być pięknym upominkiem dla rodziny czy przyjaciół.

 

24 listopada – ŚWIĄTECZNE GWIAZDY

Na koniec stworzymy papierowe gwiazdy z wyciętymi przez nas wzorami. Gwiazdy różnej wielkości, które z powodzeniem mogą zawisnąć w oknie czy nad stołem.

 

Prowadząca: Ewelina Markiewicz – architekt, właścicielka marki zabawek z kartonu KARTONmania. Współpracuje z kilkoma instytucjami w ramach autorskich warsztatów architektonicznych.

Terminy poszczególnych spotkań: 03.11, 10.11, 17.11, 24.11 (czwartki), godz. 18:15 – 19:45,

KOSZT: 50 zł za jedne zajęcia od osoby.

ZWROTY PŁATNOŚCI:

  • Zwrot płatności jest możliwy tylko po zgłoszeniu  nieobecności minimum 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów.
  • W przypadku rezygnacji z zajęć potrącane jest 15 zł poniesionych kosztów za materiały za jeden warsztat.

Ilość miejsc ograniczona.

 

Skip to content