Aktualności

KARTONOWY MINECRAFT – warsztaty kreatywne dla dzieci w wieku 9 – 15 lat

Zapraszamy na cykl zajęć konstrukcyjnych, na których dzieci będą projektować budowle oraz ulubione postaci ze znanej wszystkim gry. Posłuży nam do tego szczególny rodzaj prostopadłościanu, jakim jest sześcian. Przy okazji tej kreatywnej zabawy dzieci poznają podstawy geometrii, skalę i narysują siatkę dla potrzebnych brył. Wspólnie wybierzemy kolory oraz stworzymy z pozoru prosty świat, który pobudzi wyobraźnię przestrzenną i pozwoli budować we współpracy z innymi.

 

3 listopada –  MASKA

Stworzymy maskę z kartonu, która może służyć dzieciom do zabawy lub mogą z niej skorzystać podczas balu maskowego. Będzie do baza do naszych kolejnych działań.

 

10 listopada – ATRYBUTY

Na drugich zajęciach zajmiemy się atrybutami takimi, jak tarcze, miecze i inne, które dopełnią nasz wizerunek i wzbogacą zabawę.

 

17 listopada – MODELE FIGUREK I POSTACI

Na trzecich zajęciach popracujemy w mniejszej skali. Posklejamy z papieru figurki ulubionych bohaterów.

 

24 listopada –  MINECRAFTOWE DEKORACJE

Na ostatnich zajęciach zrobimy elementy, które mogą ozdobić naszą przestrzeń. Postaramy się stworzyć coś, co bardziej zindywidualizuje nasze pokoje. Coś, co zawiśnie pod sufitem, na ścianie, czy stanie na półce lub biurku.

 

Prowadząca: Ewelina Markiewicz – architekt, właścicielka marki zabawek z kartonu KARTONmania. Współpracuje z kilkoma instytucjami w ramach autorskich warsztatów architektonicznych.

 

Terminy poszczególnych spotkań: 03.11, 10.11, 17.11, 24.11 (czwartki), godz. 16:30 – 18:00

 

KOSZT: 30 zł za jedne zajęcia lub 100 zł za cztery spotkania.

ZWROTY PŁATNOŚCI:

  • Zwrot płatności jest możliwy tylko po zgłoszeniu  nieobecności minimum 2 dni przed rozpoczęciem warsztatów.
  • W przypadku zapisu na cały cykl i  nieobecności na 1 czy 2 zajęciach, zniżka przepada, a  płatność za zajęcia liczona jest po 30 zł za jeden warsztat.
  • W przypadku rezygnacji z zajęć potrącane jest 10 zł poniesionych kosztów za materiały za jeden warsztat.

 

Ilość miejsc ograniczona.

 

Zapisy przyjmowane są od dn. 11.10.2022 (wtorek) pod nr tel. 75 75 31 831 lub w sekretariacie ODK.

Przy zapisie w sekretariacie obowiązuje wpłata. W przypadku przelewów brak zaksięgowanej wpłaty w przeciągu 3 dni roboczych od zapisu oznacza rezygnację z miejsca na zajęciach.

Skip to content