Aktualności,  Galeria Hall

TALENTY 2020/PRACE NADESŁANE

Galeria hall ODK

Wystawa

TALENTY 2020 W SIECI

„NATURA TO NAJWIĘKSZY DAR CZŁOWIEKA, JAK GO CHRONIĆ?”

 

Lista uczestników, którzy nadesłali swoje prace na konkurs plastyczny TALENTY 2020 W SIECI

 

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Fryderyka Chopina

  1. Ewelina Szandała – kl. 1m
  2. Michał Bocian – kl. 2c – praca pt. „Energia odnawialna”
  3. Lenka Stachów – kl. 5g
  4. Wiktoria Mazur – kl. 7a – praca pt. „Dbajmy o planetę”
  5. Michalina Antczak – kl. 2a – praca pt. „Ratujmy Ziemię”
  6. Dominika Urbaniak – kl. 6d – praca pt. „Myśl Eko Logicznie”
  7. Miłosz Lech – kl. 5g – praca pt. „Zielone zasady”
  8. Igor Zapora – kl. 5p – praca pt. „Dar życia – woda”
  9. Natalia Smolińska – kl.2m – praca pt. „Chrońmy morza i oceany”
  10. Emilia Mikulska – kl. 7d – praca pt. „Nasz wybór”
  11. Agnieszka Gołębiowska – kl. 8m
  12. Jagoda Bielecka – kl. 6k – praca pt. „Pszczoły są ważne – zapewnijmy im kwiaty”
  13. Dobrawa Kudlewska – kl. 3d – praca pt. „Eko miasto”
  14. Wiktoria Ławrynowicz – kl. 8c – praca pt. „Świat zamknięty w witrażu”
  15. Dawid Ludwiczak – kl. 2c
  16. Hanna Wrona – kl. 6m – praca pt. „Nic prostszego!”
  17. Milena Sienkiewicz – kl. 5 – praca pt. „Eko – nasza przyszłość”
  18. Łucja Roszkiewicz – kl. 2m
  19. Zuzanna Murawska – kl. 5g – praca pt. „Ziemia to Twój dom, nie niszcz go!”
  20. Julia Mikulska – kl. 8m – praca pt. „Segreguj, a świat pozostanie piękny”

 

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w Jeleniej Górze

  1. James Wiśniowski – kl. 2a
  2. Adam Goźdź – kl. 2a
  3. Emilia Kwiatkowska – kl. 2a
  4. Wiktora Radłowska – kl. 2a
  5. Szymon Kossakowski – kl. 2a
  6. Nikola Fic – kl. 2a
  7. Jakub Batkiewicz – kl. 2a
  8. Wiktoria Goźdź – kl. 6b
  9. Natalia Rudnicka – kl. 2a
  10. Nikodem Ogórek – kl. 2a – praca pt. „Powstrzymanie degradacji środowiska naturalnego”
  11. Dawid Lifke – kl. 2a
  12. Dawid Lifke – kl. 2a
  13. Hanna Sondej – kl. 2a
  14. Jakub Batkiewicz – kl. 2a
  15. Krystian Sobański – kl. 2a – praca pt. „Ekologiczne samochody”
  16. Oliwia Andrysiak – kl. 2a – praca pt. „Ekologiczne wiatraki”
  17. Oliwier Laskowski – kl. 2a – praca pt. „Opieka nad planetą Ziemią”
  18. Maksymilian Staciwa – kl. 2a – prace pt. „Codzienna radość segregowania śmieci” i „Ekologiczne wiatraki”
  19. Maksymilian Staciwa – kl. 2a – praca pt. „Ekologiczne wiatraki”
  20. Szymon Kossakowski – kl. 2a – praca pt. „Oto Pani natura”
  21. Zuzanna Budyka – kl. 3a – praca pt. „Hodowla roślin”
  22. Maja Ładomirska – kl. 3a – praca pt. „Sprzątanie Świata”
  23. Amelia Kostrzewa – kl. 3a – praca pt. „Pielęgnujemy naturę”
  24. Antonina Smolińska – kl. 4a – praca pt. „Człowiek nie może istnieć bez natury”
  25. Emilia Kwiatkowska – kl. 2a
  26. Adam Szwalikowski – kl. 2a – praca pt. „Bociany”

 

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kowarach

  1. Karolina Szustak – kl. 5a – praca pt. „Natura w górach”
  2. Oskar Szustak – kl. 5a – praca pt. „Moc natury”
  3. Igor Orłowski – kl. 1 – praca pt. „Segreguj odpady. Dbaj o środowisko.”

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Karpacz Szkoła nr 707

  1. Liliana Harterich – kl. 2

 

Szkoła Podstawowa nr 4 w Jeleniej Górze

  1. Leonard Idziak – kl. 1m, SP 4 JG

 

Szkoła Podstawowa nr 13 w Jeleniej Górze

  1. Adam Starega – kl. 2b

 

Przedszkole „Promyczek” w Jeleniej Górze

  1. Kamila Ludwiczak – lat 6 – praca pt. „Idziemy rodzinko do lasu posprzątać świat”

 

Przedszkole Miejskie nr 13 w Jeleniej Górze

  1. Maja Sienkiewicz – lat 6 – praca pt. „Drzewa są najważniejsze”

 

PRACE KATEGORIA I

PRACE KATEGORIA II

PRACE KATEGORIA III