Program CZ – TEATRRRAŁKI 2022

PROGRAM

STŘEDA, 25. 5. 2022

9:00      GROTESKNÍ KAŽDODENNOST (Dramatická scéna mládeže Śniadecki, Komplex všeobecně vzdělávacích a technických škol, Jelenia Góra, kategorie 16 – 18 let 

9:45      ŘÍPKA, Městská mateřská škola č. 10, Jelenia Góra, kategorie 5 – 11 let

10:25    KO-LEJ-NA-KO-LEJ (Divadlo Tréma za oponou, Komplex školy a školky č. 7, Wałbrzych), kategorie 12 – 15 let

11:05    NAŠE VĚC (Divadlo z jedné hlíny, Kulturní dům mládeže, Bolesławiec, kategorie 16 – 18 let

12:10    MOTÝL (Divadlo Prcci, Kulturní dům mládeže, Bolesławiec), kategorie 5 – 11 let

13:05    AMOK (Divadlo RE/AKTOR, Kulturní dům mládeže, Bolesławiec), kategorie 16 – 18 let

14:05    ZAGRASZ W ZIELONE? (Teatr ODKryty, Osiedlowy Dom Kultury w Jeleniej Górze), kategorie 12 – 15 let

14:45    MOBIL (DDM Smetanka, Novy Bor, Czechy), kategoriE 12 – 15 let

15:20   POSLEDNÍ KRAJKA (7. ročník Divadla Vydýcháno, ZUŠ Liberec, Czechy), kategorie 12 – 15 let

ČTVRTEK, 26. 5. 2022

9:10      COŽE …? (Divadlo Prostě tečka, IX. Všeobecně vzdělávací gymnázium, Lublin), kategorie 16 – 18 let

10:00    ČERVENÁ KARKULKA (Divadlo Gzygzak, Sídlištní kulturní dům, Jelenia Góra), kategorie 5 – 11 let

10:45    VĚC O VÁLCE (Alicja Wojnarowska, Městské kulturní středisko, Dębica), kategorie 12 – 15 let

11:15    NOVÝ PŘÍBĚH O DRAKU Z KRAKOVA (Dětské divadlo Malý Pinokio, Kulturní centrum mládeže v Legnici, Legnica), kategorie 5 – 11 let 

11:55    GENERACE Z (Divadlo Na kraji, II. Všeobecně vzdělávací gymnázium v Kędzierzyně-Koźlu, Kędzierzyn-Koźle), kategorie 16 – 18 let

12:50    SLEČNA NIKDO (Divadlo Já se moc omlouvám, Městské kulturní středisko, Piotrków Trybunalski), kategorie 16 – 18 let

13:45     KABARET NAHATÝ SHAKESPEARE (Vydýchaný Suterén, ZUŠ Liberec, Czechy), kategorie 16 – 18 let

14:35     KDE BYDLÍ ČAS (Bezejména (mladší soubor), Dům dětí a mládeže Větrník Liberec, Dramacentrum Bezejména, Liberec, Czechy), kategorie 12 -15 let

15:20     NGALI, NEJMENŠI ZE VŠECH LIDÍ (MiaSar ze 7. ročníku Divadla Vydýcháno ZUŠ Liberec) kategorie 12 – 15 let

 

PÁTEK, 27. 5. 2022

8:30      PODIVNÁ PŘÍŠERA (Integrační divadélko Malé Housenky, Integrační kroužek Sdružení přátel dětí TPD, Jelenia Góra), kategorie 5 – 11 let

9:20      PŘÍBĚH NA PŮDĚ (Motýlci, Městská školka č. 27 Okraglaczek, Jelenia Góra), kategorie 5 – 11 let

10:05    JARNÍ PROBUZENÍ (Šmoulové, Městská školka č. 13, Jelenia Góra), kategorie 5 – 11  let 

10:40    BEZSENNIK (Teatr EXPOART, Centrum Kultury, Piaseczno), kategorie: 12 – 15 let

11:35     SVĚDECTVÍ O ŽIVOTĚ V KLDR (Bezejména (starší soubor), Dům dětí a mládeže Větrník Liberec, Dramacentrum Bezejména, Liberec, Czechy), kategorie 16 – 18 let

12:35    NEPŘEDSTÍREJ, ŽE NEVIDÍŠ (Divadlo ZaŚwiaty, Okresní školní komplex v Chojnowě, Chojnów), kategorie 16 – 18 let

13:45    NA CESTĚ DO SMARAGDOVÉHO MĚSTA (Divadlo I Morele Bęc!, knihovna a kulturní centrum v Czarném Boru, Czarny Bór), kategorie 5 -11 let

14:30    PIRÁTI (Divadelní soubor HRÁŠKY, Mysłowické kulturní středisko, Mysłowice), kategorie 5 – 11 let

15:20    ZanikaNie (Divadlo MPF, Komplex všeobecně vzdělávacích škol v Gostyńi), kategorie 16 – 18 let

 

 

SOBOTA, 28. 5. 2022

11:00 – Festivalová Gala

Skip to content