Aktualności,  Pracownie

Zajęcia dla kobiet w ciąży

Relaksujące kąpiele w dźwiękach dla kobiet w ciąży.

Zajęcia dla kobiet w ciąży składają się z elementów relaksacji, mindfulness, prostych ćwiczeń oddechowych oraz kąpieli w dźwiękach dla wsparcia błogostanu kobiety w tym ważnym i pięknym czasie.

Wykorzystywane instrumenty oraz techniki gry działają poprzez m.in. zwolnienie fal mózgowych z beta do alpha i theta, zbalansowanie autonomicznego układu
nerwowego, co prowadzi do:

  • bardzo głębokiego relaksu umysłu i ciała
  • wspiera w wyzwaniach dnia codziennego
  • pomaga uwolnić i uspokoić emocje
  • uwalnia stres i bardzo korzystnie działa na ogólny dobrostan i funkcjonowanie ciała.
 
Instruktor: Nikolet Burzyńska     

 

Pierwsze zajęcia 03.10.2023 r. – sala teatralna godz. 18:15-19:15

Zajęcia odbywają się we WTORKI:

godz. 18:15-19:15

Cena: 35 zł/ 1 zajęcia (płatność za zajęcia na konto ODK lub w sekretariacie)

Zajęcia prowadzi Nikolet Burzyńska – kompozytorka, aranżerka i terapeutka dźwiękiem. Kompozycję studiowała na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie i Conservatoire de Strassbourg. Natomiast terapię dźwiękiem metodą Integral Sound Healing w Sound Healing Academy. Jej muzyka jest grana podczas koncertów w Polsce I za granicami kraju przez solistów jak np. Hilary Hahn i orkiestry m.in. Narodowa Orkiestra Polskiego Radia. Jest laureatką nagród kompozytorskich. W tym roku płyta z jej muzyką została nominowana do Fryderyków. Jej aranże pisane w duecie z Pawłem Przezwańskim były grane podczas koncertów z m.in. Kayah, Zakopower, Justyna Steczkowska, Kapela Malisze, Maja Kleszcz. Prowadziła zajęcia dla dzieci w ramach projektu Anima Music, współpracowała z wydawnictwem WSIP w zakresie aranżacji dla przedszkolaków.

Skip to content