PROGRAM
17 MAJA 2017 (ŚRODA)
09:00 O Panu Tralalińskim (Kacperki, Niepubliczne Przedszkole „Kacperek”, Jelenia Góra) – duża scena (30 min.)
09:40 Pogoda na uśmiech (Stokrotka, Przedszkole Niepubliczne „Stokrotka”, Jelenia Góra) – mała scena (25 min.)
10:10 Za jedną górą (hallo grupa – dzieci, Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki, Bolesławiec) – duża scena (15 min.)
10:40 Wołtok (A- le Draka, Szkoła Podstawowa nr 3, Zgorzelec) – duża scena (20 min.)
Przerwa (25 minut)
11:25 Alibaba i czterdziestu rozbójników (Tespisek, Przedszkole Niepubliczne nr 3 „Pajacyk”, Zgorzelec) – duża scena (25 min.)
12:10 Dwanaście miesięcy (Teatr Agrafka, Młodzieżowy Dom Kultury, Jelenia Góra) – duża scena (7 min.)
12:30 omówienia warsztatowe dla instruktorów
17:00 Oficjalne Otwarcie Festiwalu (Zdrojowy Teatr Animacji, Jelenia Góra)
17:30 „Każdy ma swoją walizkę” (Zespół teatralny „Burza”, Centrum Kultury, Kamienna Góra) – spektakl laureata 16. Dziecięco – młodzieżowych konfrontacji teatralnych – TEATRRRAŁKI 2016
Wszystkie spektakle odbędą się w Osiedlowym Domu Kultury, ul. K. Komedy-Trzcińskiego 12, 58-506 Jelenia Góra
18 MAJA 2017 (CZWARTEK)
09:30 Musisz…? (Teatr Czyli Chilli, Zielonogórski Ośrodek Kultury, Zielona Góra) – (30 min)
10:25 Oto Człowiek (Bez Komentarza – grupa młodsza, Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi, Wałbrzych) – (20 min.)
11:10 Nic, dzika mrówka, Adam i Ewa (Teatr Burza, Centrum Kultury, Kamienna Góra) – (30 min.)
12:00 Wojna Lemurów (Teatr Cebóla, Młodzieżowy Dom Kultury, Bolesławiec) – (25 min.)
12:50 Leni (grupa Bezimienna, Szkoła Podstawowa, Liberec, Czechy) – (25 min.)
Przerwa (45 minut)
14:00 Pechowiec (hallo grupa – młodzież, Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki, Bolesławiec) – (25 min.)
15:15 A jedyna broń… to liczba (Bez Komentarza – grupa starsza, Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi, Wałbrzych) – (20 min.)
15:45 omówienia warsztatowe dla instruktorów
Wszystkie spektakle odbędą się w Miejskim Domu Kultury „Muflon”, ul. Cieplicka 172, 58-570 Jelenia Góra
19 MAJA 2017 (PIĄTEK)
09:00 Czarno na białym (Teatr Akolada, Hotel „Pod Dębem” Zielona Góra) – duża scena (13 min.)
09:30 Sposób na nudę (Promyczek, Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Jelenia Góra) – duża scena (15 min.)
10:00 Kocie psoty (Smerfy, Miejskie Przedszkole nr 13, Jelenia Góra) – duża scena (20 min.)
10:35 Daktyle (Biedroneczki, Miejskie Przedszkole nr 27, Jelenia Góra) – duża scena (20 min.)
11:10 Program prewencyjny (grupa Bezimienna 6B, Szkoła Podstawowa, Liberec, Czechy) – duża scena (15 min.)
Przerwa (25 minut)
11:50 Kto ty jesteś? – Polak mały, czyli gimnastyka dla języka (Gzygzak, Osiedlowy Dom Kultury, Jelenia Góra) – duża scena (30 min.)
12:40 Dziewczynka i pająki (grupa Bezimienna 4B, Szkoła Podstawowa, Liberec, Czechy) – duża scena (15 min.)
13:15 Przygoda Białej Gąski (Teatr Bałałajka, Szkoła Muzyczna I stopnia, Zielona Góra) –duża scena (9 min.)
13:40 Czarny kogut (grupa Bezimienna 5B, Szkoła Podstawowa, Liberec, Czechy) – duża scena (15 min.)
14:15 omówienia warsztatowe dla instruktorów
Wszystkie spektakle odbędą się w Osiedlowym Domu Kultury, ul. K. Komedy-Trzcińskiego 12, 58-506 Jelenia Góra
20 MAJA 2017 (SOBOTA)
11:00 Gala Festiwalowa (Miejski Dom Kultury „Muflon”)
– ogłoszenie wyników
– wręczenie dyplomów, nagród i wyróżnień