6. JFTD wyniki

Jury w składzie:
Koryna  Opala – Wnuk –  instruktor  teatralny – przewodnicząca jury
Irmina  Babińska – aktorka
Małgorzata  Potoczak-Pełczyńska – dziennikarka, recenzent teatralny

po obejrzeniu  23 spektakli w dniach  5, 6 i 7  kwietnia 2006r. postanowiło  przyznać następujące nagrody:
I nagroda w wysokości 1.500 zł oraz nominacja do udziału w Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych „Dziatwa” w Łodzi – Teatr „Na chwilę” ze Szkoły Podstawowej  nr 11 w  Jeleniej  Górze  za  spektakl  „W ramach  domu”

II nagroda w wysokości 400 zł – Teatr  „Magiczne  Zwierciadło” z Ośrodka  Kultury w  Jaworze za  spektakl  „Rymowanki dla  dużych  dzieci”
II nagroda w wysokości 400 zł – Koła teatralnego z Zespołu Szkół w Wojcieszowie za spektakl  „Mucha przed  sądem”

III  nagroda w wysokości 300 zł – Teatru „Do góry nogami” z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Bogatyni za  spektakl  „Bunt na  scenie”
III nagroda w wysokości 300 zł – Teatr „Jedenastka” ze  Szkoły Podstawowej nr 11 w  Jeleniej Górze za  spektakl  „Kabaret horrorek, czyli zabawy  na  strychu”
Wyróżnienia otrzymują:
– Teatr „Ekspresja”  ze  Szkoły Podstawowej  nr 10 w  Jeleniej Górze  za  spektakl pt  „Piraci”
– Teatr „Teatrzyk  Nasz”  ze  Szkoły  Podstawowej  nr 2  w  Jeleniej  Górze  za  spektakl  „Królewna  Snieżka Smieszka”
– Teatr  „Impresja”  z  Zespołu  Szkół  i  Placówek  w  Jeleniej  Górze  za  spektakl  „Żabi Król” 
– Teatr  „Czerwone  Róże”  z  Młodzieżowego  Domu  Kultury w  Jeleniej  Górze  za  spektakl  „ Mitologia  w  Krzywym  Zwierciadle”
– Teatr  „ Monodia” z  Miejskiego  Ośrodka  Kultury  w  Kowarach za  spektakl „Nuda”

nagrody  aktorskie:
–  Sandra   Czerwińska   z teatru  „Monodia”  za  rolę  w spektaklu  „Nuda”
–  Karolina  Korkmaz  z teatru  „Kamfora”  za  rolę  w spektaklu  „Inga”

nagroda instruktorska w wysokości 300 zł:

Mariola Trajnowicz – Teatr „Impresja” z Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Jeleniej Górze

Dyplomy  uznania:
 za  pracę włożoną  w przygotowanie  spektakli:
– „Trawestacja   wojny trojańskiej” – teatr „Babiniec” z Zespołu Szkół w Wojcieszowie
– „Samorząd  uczniowski ,czyli  jakbyśmy szkołą  rządzili” dla  teatru „Finezja”  z Gimnazjum im. Rycerstwa Polskiego w  Bolkowie
– „Bajka”  – Koło Teatralne  z Gimnazjum im. Hieronima Wietora w Lubomierzu
– „Galaktyczne  bitwy”  – Teatr Szkolny „Mała  Scena” ze  Starej Kamienicy
za  wdzięk  sceniczny  w spektaklu „Kara” – „Teatrzyk raz-dwa-trzyk” z Publicznej  Szkoły nr 1 w Bogatyni
za  podjęcie  trudnego  tematu  w spektaklu  „Osaczona” – Teatr „Mimesis”  z  Gimnazjum  nr 3  w  Jeleniej  Górze
za  próbę  zmierzenia  się  z  formą  groteski  w  spektaklu „Łowcy  Absurdu” –  Gimnazjum  w  Zespole  Szkół  Rzemiosł   Artystycznych  w  Jeleniej  Górze
za  twórczą  zabawę  w  spektaklu  „Spiąca  Królewna  z  Lubomierza” – Koło  Żywego  Słowa  z  Gimanzjum  im. Hieronima  Wietora w  Lubomierzu
za  próbę  podjęcia  ważnego  tematu  w  spektaklu  „Inga” – teatr  „Kamfora”  w  Gimnazjum  nr  1  w  Jeleniej  Górze
za  wdzięk  i  urok  wykonawców w spektaklach:
– „O skrzaciku    kropeczce” dla  Teatru  „Bajeczka” – Zespół  Szkół  i  Placówek Specjalnych  w  Jeleniej  Górze
– „Jaś  i  Małgosia”  dla  Teatru  „Chatka  Puchatka” – Przedszkole  nr  1  w  Piechowicach
za  czystą  formę  teatralną  w spektaklu  „Karaluchy” – Teatr  „Radosna  Siódemka”  ze  Szkoły Podstawowej nr  7  w  Jeleniej  Górze
za  kreację  aktorską  w spektaklu  „Rodzic” – Monika  Burdelak z  Teatru „W co się  bawić” z Karpacza