Aktualności,  Galeria Hall

Nagrody – TALENTY 2020 W SIECI

PROTOKÓŁ

Z obrad Jury konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych w Jeleniej Górze organizowanego pn.

TALENTY 2020 W SIECI

NATURA TO NAJWIĘKSZY DAR CZŁOWIEKA, JAK GO CHRONIĆ ?

Jury w składzie:

1. Emanuela Czujowska

2.  Dorota Leszczyłowska

3. Maria Szubart

Po obejrzeniu 53 prac z 5 Szkół Podstawowych oraz 2 Przedszkoli – od 6 do 15 lat postanowiło zakwalifikować do zaprezentowania na wystawie w GALERII „Hall” W SIECI Osiedlowego Domu Kultury 53 prace następujących autorów:

L.p.Nazwa SzkołyImię i nazwiskoklasaOpiekun artystyczny
1S.P. nr 11 JGZuzanna Szandałakl. 1mNie zgłoszono
2S.P. nr 11 JGMichał Bociankl.2cNie zgłoszono
3S.P. nr 11 JGLenka Stachówkl. 5gNie zgłoszono
4S.P. nr 11 JGWiktoria Mazurkl. 7aNie zgłoszono
5S.P. nr 11 JGMichalina Antczakkl. 2aNie zgłoszono
6S.P. nr 11 JGDominika Urbaniakkl.6dNie zgłoszono
7S.P. nr 11 JGMiłosz Lechkl. 5gNie zgłoszono
8S.P. nr 11 JGIgor Zaporakl. 5pNie zgłoszono
9S.P. nr 11 JGNatalia Smolińskakl. 2mNie zgłoszono
10S.P. nr 11 JGEmilia Mikulskakl. 7dNie zgłoszono
11S.P. nr 11 JGAgnieszka Gołębiowskakl. 8mNie zgłoszono
12S.P. nr 11 JGJagoda Bieleckakl. 6kNie zgłoszono
13S.P. nr 11 JGDobrawa Kudlewskakl. 3dNie zgłoszono
14S.P. nr 11 JGWiktoria Ławrynowiczkl. 8cNie zgłoszono
15S.P. nr 11 JGDawid Ludwiczakkl. 2cNie zgłoszono
16S.P. nr 11 JGHanna Wrotnakl. 6mNie zgłoszono
17S.P. nr 11 JGMilena Sienkiewiczkl. 5Nie zgłoszono
18S.P. nr 11 JGŁucja Roszkiewiczkl. 2mNie zgłoszono
19S.P. nr 11 JGZuzanna Murawskakl. 5gNie zgłoszono
20S.P. nr 11 JGJulia Mikulskakl. 8Nie zgłoszono
21S.P. nr 11 JGLeonard Idziakkl. 1mNie zgłoszono
22S.P. nr 7 JGJames Wiśniowskikl. 2aOp.: Piotr Grosman
23S.P. nr 7 JGAdam Goźdźkl. 2aOp.: Piotr Grosman
24S.P. nr 7 JGEmilia Kwiatkowska (dwie prace)kl. 2aOp.: Piotr Grosman
25S.P. nr 7 JGWiktoria Radłowskakl. 2aOp.: Piotr Grosman
26S.P. nr 7 JGSzymon Kossakowskikl. 2aOp.: Piotr Grosman
27S.P. nr 7 JGNicola Fickl. 2aOp.: Piotr Grosman
28S.P. nr 7 JGJakub Batkiewiczkl. 2aOp.: Piotr Grosman
29S.P. nr 7 JGWiktoria Goźdźkl. 6bOp.: Piotr Grosman
30S.P. nr 7 JGNatalia Rudnickakl. 2aOp.: Piotr Grosman
31S.P. nr 7 JGNikodem Ogórekkl. 2aOp.: Piotr Grosman
32S.P. nr 7 JGDawid Lifke (dwie prace)kl. 2aOp.: Piotr Grosman
33S.P. nr 7 JGHanna Sondejkl. 2aOp.: Piotr Grosman
34S.P. nr 7 JGKrystian Sobańskikl. 2aOp.: Piotr Grosman
35S.P. nr 7 JGOliwia Andrysiakkl. 2aOp.: Piotr Grosman
36S.P. nr 7 JGOliwier Laskowskikl. 2aOp.: Piotr Grosman
37S.P. nr 7 JGMaksymilian Staciwa (dwie prace)kl. 2aOp. Piotr Grosman
38S.P. nr 7 JGZuzanna Budykakl. 3aOp.: Wiesław Starzec
39S.P. nr 7 JGMaja Ładomirskakl. 3aOp.: Wiesław Starzec
40S.P. nr 7 JGAmelia Kostrzewakl. 3aOp.: Wiesław Starzec
41S.P. nr 7 JGAntonina Smolińskakl. 4aOp.: Kamila Jankowska
42S.P. nr 7 JGAdam Szwalikowskikl. 2aOp.: Piotr Grosman
43S.P. nr 1 KowaryKarolina Szustakkl. 5aOp.: Dorota Dębowska-Sulik
44S.P. nr 1 KowaryOskar Szustakkl. 1aOp.: Jolanta Skrzyńska-Kielin
45S.P. nr 1 KowaryIgor Orłowskikl. 1aOp.: Jolanta Skrzyńska-Kielin
46N.S.P. KarpaczLiliana Harterichkl. 2aOp.: Monika Drewniak
47S.P. nr 13 JGAdam Staręgakl. 2bOp.: Ewa Zawistowska
48Przedszkole “Promyczek” JGKamila Ludwiczak6 latNie zgłoszono
49Przedszkole Miejskie nr 13 JGMaja Sienkiewicz6 latNie zgłoszono

 

Poddano analizie 53 prace plastyczne 49 osób, które zastosowały różne techniki artystyczne: malarstwo, wyklejanki, sgraffito, collage, rysunki kredkami i ołówkiem. Dzieci przedstawiły swoje własne wizje zgodnie z tematemNATURA TO NAJWIĘKSZY DAR CZŁOWIEKA, JAK GO CHRONIĆ ?

Po analizie prac jury wytypowało najciekawsze prace:

Kategoria I (6 – 9 lat)

I miejsce: Michał Bocian – kl. 2c, SP 11 JG

II miejsce: Natalia Smolińska – kl. 2m, SP 11 JG

III miejsce: Oliwier Laskowski – kl. 2a, SP 7 JG

Wyróżnienie:

1. Emilia Kwiatkowska – kl. 2a, SP 7 J

2. Natalia Rudnicka – kl. 2a, SP 7 JG

3. Nikodem Ogórek – kl. 2a, SP 7 JG

Kategoria II (10 – 12 lat)

I miejsce: Lenka Stachów – kl. 5g, SP 11 JG

II miejsce: Antonina Smolińska – kl. 4a, SP 7 JG

III miejsce: Hanna Wrona – kl. 6m, SP 11 JG

Wyróżnienie:

1.Karolina Szustak – kl. 5a, SP 1 Kowary

Kategoria III (13 – 15 lat)

I miejsce: Emilia Mikulska – kl. 7d, SP 11 JG

II miejsce: Wiktoria Ławrynowicz – kl. 8c, SP 11 JG

III miejsce: Agnieszka Gołębiowska – kl. 8m, SP 11 JG

Jury:

  1. Emanuela Czujowska 
  2. Maria Szubart 
  3. Kurator wystawy – Dorota Leszczyłowska