Bez kategorii

OGŁOSZENIE O WOLNYM STANOWISKU PRACY

Dyrektor Osiedlowego Domu Kultury w Jeleniej Górze poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. organizacji imprez

Forma zatrudnienia:  umowa o pracę,  1 etat

miejsce wykonywania pracy: Osiedlowy Dom Kultury, ul. Trzcińskiego 12, 58-506 Jelenia Góra

Wymagania:

  • wykształcenie   wyższe  humanistyczne
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • biegła obsługa komputera  (w tym bardzo pożądana obsługa programów graficznych COREL DRAW, ADOBE ILLUSTRATOR, PHOTOSHOP)

Główne zadania /obowiązki:

  • organizacja i realizacja wyznaczonych wydarzeń  kulturalnych ( w tym praca przy Festiwalu ZOOM – ZBLIŻENIA)
  • przygotowanie materiałów promocyjnych o wydarzeniach kulturalnych i artystycznych,
  • aplikowanie o środki unijne, ministerialne i inne środki zewnętrzne oraz sporządzanie sprawozdań z projektów.

Dodatkowe wymagania:

  • dyspozycyjność
  • punktualność
  • samodzielność
  • zaangażowanie
  • komunikatywność
  • kultura osobista

Wymagane dokumenty:

  • CV – powinno być opatrzone podpisanym oświadczeniem kandydata: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Osiedlowym Domu Kultury w Jeleniej Górze zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz Ustawą z dnia 21 listopada 2008 o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2008 r nr 223,poz. 1458 ze zm.)”
  • podanie o przyjęcie do pracy.

Dokumenty należy składać w sekretariacie ODK w terminie do dnia 19 marca 2018 r.