Bez kategorii

„Milczenie Syren”- multimedialny spektakl muzyczny w wykonaniu Magdaleny Cieleckiej i Michała Pepola

 

 

 

 

 

 

 

25.02.2018 r,  godz. 19:00,  Zdrojowy Teatr Animacji

„Milczenie Syren” – multimedialny spektakl muzyczny inspirowany nowelą Franza Kafki w wykonaniu Magdaleny Cieleckiej i Michała Pepola (wiolonczela).

„Spotkanie z syreną to spotkanie z sobą samym, z najbardziej czułym i delikatnym, a jednocześnie podlegającym autocenzurze fragmentem własnego, schowanego ja. Niech więc to będzie koncert – wyzwolenie: z jarzma konwencji, gatunków, przyzwyczajeń czy oczekiwań. Niech to będzie koncert – hybryda, tak jak hybrydą jest syrena”

Magdalena Cielecka – Aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Jeszcze w czasie studiów zadebiutowała na deskach Teatru Starego, z którym współpracowała przez kilka następnych lat. Ogromną popularność zdobyła grając w takich filmach jak: „Samotność w sieci”, „Zakochani” czy „Egoiści”. W 2008 jako aktorka z filmu „Katyń”była obecna na festiwalu w Berlinie i na gali oscarowej.

Michał Pepol – wiolonczelista, członek Royal String Quartet, twórca nieoczywistych konceptów muzyczno-teatralnych.

„Milczenie Syren“ to drugi autorski koncept Michała Pepola, w którym w interesujący sposób poszerza on przestrzeń artystycznego przekazu, konstruując nieoczywiste dialogi pomiędzy wiolonczelą, głosem, ciałem, obrazem, multimediami i ciszą.

Bilety w cenie 70,00 zł i 60,00 zł do nabycia w Zdrojowym Teatrze Animacji i Osiedlowym Domu Kultury.

Informacje pod nr telefonu (75) 75 31 831