Lista zakwalifikowanych teatrów – TEATRRRAŁKI 2019

 

 

 

 

 

 

 

19. Dziecięco – młodzieżowe konfrontacje teatralne – TEATRRRAŁKI

Jelenia Góra 15 – 18.05.2019

Wszystkie spektakle oraz inauguracja i wręczenie nagród  odbywają się w Zdrojowym Teatrze Animacji

 

  1. Zamieszanie w krainie bajek (Małe Gąsieniczki, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8, Jelenia Góra)
  2. Angina (Teatr w biegu, Młodzieżowy Dom Kultury, Bolesławiec)
  3. Śnieżka i Krasnoludki (Maska, Klub Wojskowy, Świętoszów)
  4. Przygody Koziołka Matołka (Teatr Dziecięcy „Małe Pinokio”, Młodzieżowe Centrum Kultury, Legnica)
  5. Kotek który merda ogonkiem (Tespisek, Niepubliczne Przedszkole „Pajacyk”, Zgorzelec)
  6. Přátelé z plátna (4. Ročník Divadla Vydýcháno, ZUŠ Liberec)
  7. Bajka o stu królach Lulach (Na Próbę, Szkoła Podstawowa nr 3, Zgorzelec)
  8. Nasi Przyjaciele (Nameless, Centrum Kultury w Siechnicach, Żerniki Wrocławskie)
  9. Černí andělé (AD/HaDi, ZUŠ Turnov , Czechy)
  10. Tragedia Grecka (Nameless Junior, Centrum Kultury w Siechnicach, Żerniki Wrocławskie)
  11. Kamil neumí lítat (Bezejména 3.C, ZUŠ Liberec, Czechy)
  12. Dekanémor (Kámoš Drámoš, ZUŠ Turnov, Czechy)
  13. Szewczyk Dratewka (Sówki, Niepubliczne Przedszkole Zaczarowany Parasol”, Jelenia Góra)
  14. Calineczka (Puchatki, Miejskie Przedszkole nr 19 im. „Kubusia Puchatka”, Jelenia Góra)
  15. Nowa przygoda Sindbada Żeglarza (Wesołe sześciolatki, Niepubliczne Przedszkole „Kacperek”, Jelenia Góra)
  16. Słoń (Grupa Teatralna „ZONK”, Młodzieżowe Centrum Kultury, Legnica)
  17. Robale (Burza, Centrum Kultury, Kamienna Góra)
  18. Na rozstajnych drogach (Zaświaty, Liceum Ogólnokształcące, Chojnów)
  19. The Times (Bez komentarza, Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26, Wałbrzych)
  20. TV Noga (Divadelní kroužek při DDM Smetanka Nový Bor, DDM Smetanka Nový Bor, Czechy)
  21. Cesta složitá (Turnovské divadelní studio, Turnovská Bohéma z.s., Turnov, Czechy)
  22. DADA (Hallo Grupa, Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki, Bolesławiec)
  23. Witaminki dla księżniczki Marcelinki (Teatrzyk Miejskiego Przedszkola nr 10, Miejskie Przedszkole nr 10, Jelenia Góra)
  24. Strom lidožrout (Malé Bezejména, Gymnázium a střední odborná škola pedagogická, Liberec, Czechy)
  25. Lilie (Na krawędzi, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9, Kędzierzyn – Koźle)
  26. Piotruś Pan (FLUG, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9, Kędzierzyn – Koźle)
  27. To jest teatr (Dziecięca grupa teatralna „GZYGZAK”, Osiedlowy Dom Kultury, Jelenia Góra)
  28. Grunt, to dobre wychowanie (Teatr „BAŁAŁAJKA”, Parafia pw. Matki Bożej Ostrobramskiej, Drzonków – Zielona Góra)
  29. Na początku zawsze jest chaos (Etna, Centrum Kultury, Piaseczno)